🇱🇹 Litva

  Simona Špádová

  Je mi 15 let. Mám ráda sport, takže chodím lézt na stěnu a ráda čtu. Učím se francouzsky a anglicky. Poslední 4 roky se nejvíce věnuji focení.

    Lukáš Novotný

    Je mi 17 let. Mám rád fyziku a matematiku. Miluji hudbu a moc nemusím sportovní aktivity. Kromě češtiny se domluvím anglicky a mám základy španělštiny. Mimo školu pracuji v drogerii nebo trávím čas s přáteli.

      Simona Dulíková

      Je mi 16 let, i když vypadám na 12. Miluji trávit čas se svými přáteli nebo svým psem. Spaní a sledování seriálů je také můj všední program. Učím se anglicky, španělsky a latinsky, ale to ještě nemusí znamenat, že jsem v tom dobrá.

        Jan Žemlička

        Je mi 16 let a učím se anglicky a španělsky. Zajímám se o počítače, mobilní svět a také trochu o historii 20. stol. a politiku. Když už mám nějaký volný čas, tak pomáhám řešit technické problémy, hraji hry na počítači nebo vyrazím ven fotit. Mimochodem, místo jména Jan se spíš používá Honza, každopádně většina lidí mi říká Žemla.

          Anna Dubnová

          Je mi 15 let. Baví mě historie. Jezdím na koni, chodím lézt na stěnu a pomáhám vést PCHK Zoo Praha a přípravu dětí na přijímací zkoušky na 8letá gymnázia. Hraji na kytaru a saxofon. Učím se anglicky a francouzsky.

            Veronika Nováková

            Ahoj, jmenuji se Veronika Nováková. Je mi 16 let. Mluvím anglicky a taky trochu francouzsky, i když moje francouzština zní jako jazyk, co neexistuje… Ráda trávím čas se svými kamarády nebo v práci. Také ráda spím, dívám se na seriály, nakupuji a jím. Poslední věcí, co je o mně nutno říct, je, že jsem dost temperamentní, upovídaný a tvrdohlavý člověk, ale podle mých přátel je se mnou i zábava.