🇩🇪 Německo

  Michaela Trhoňová

  Jmenuji se Michaela a je mi 16 let. Ráda zpívám, vařím, hraji divadlo, na klavír a ukulele. Zbožňuji různé výlety a činnosti (jako chození po horách, lyžování nebo tábory) se svými kamarády a rodinou. Učím se angličtinu a němčinu.

    Jan Vedral

    Jmenuji se Honza Vedral, ale většina lidí mi říká Vedry. Mám rád historii a jazyky. Mými koníčky jsou parkour a workout. Rád si zahraji jakýkoliv sport, ale nepohrdnu ani hraním počítačových her.

      Barbora Pomykáčková

      Jmenuji se Barbora Pomykáčková, ale kamarádi mi říkají Barda. Na sporty moc nejsem, ale miluji jídlo (je jedno jestli jíst, vařit nebo péct), hlavně čokoládové dorty. Taky ráda zpívám a hraji na ukulele nebo klavír.

        Lukáš Hudík

        Je mi 17 let a mluvím česky, anglicky a něco málo zvládnu i německy. Když zrovna nespím nebo nejím, tak rád sportuji. Baví mě například bojová umění a nebo workout, ale sleep-eat-repeat je pořád na prvním místě. Uvidíme se v Německu. Auf Wiedersehen!

          Viktorie Wolfová

          Ahoj, jmenuji se Viki, je mi šestnáct let. Ráda kreslím, hraji na klavír a učím se cizí jazyky. Mluvím česky, anglicky, francouzsky a japonsky. Miluji nakupování, procházky a kávu.

            Filip Janda

            Ahoj, jmenuji se Filip a je mi 16 let. Mezi moje koníčky patří basketbal, karate a ping pong. Co se týče mých anglických dovedností, myslím si, že nemluvím moc dobře, ale doufám, že to bude lepší. Ve svém volném čase hraji na klávesy a chodím ven s kamarády.