🇩🇪 Německo

Jana Kefurtová

Ahoj, jmenuji se Jana a je mi 17 let. Ráda sportuji, zpívám, hraji na piáno a na kytaru a peču. Miluji výlety s mými přáteli a rodinou, hlavně do Prahy a do přírody.

Michaela Trhoňová

Jmenuji se Michaela a je mi 16 let. Ráda zpívám, vařím, hraji divadlo, na klavír a ukulele. Zbožňuji různé výlety a činnosti (jako chození po horách, lyžování nebo tábory) se svými kamarády a rodinou. Učím se angličtinu a němčinu.

Jan Vedral

Jmenuji se Honza Vedral, ale většina lidí mi říká Vedry. Mám rád historii a jazyky. Mými koníčky jsou parkour a workout. Rád si zahraji jakýkoliv sport, ale nepohrdnu ani hraním počítačových her.

Barbora Pomykáčková

Jmenuji se Barbora Pomykáčková, ale kamarádi mi říkají Barda. Na sporty moc nejsem, ale miluji jídlo (je jedno jestli jíst, vařit nebo péct), hlavně čokoládové dorty. Taky ráda zpívám a hraji na ukulele nebo klavír.

Viktorie Wolfová

Ahoj, jmenuji se Viki, je mi šestnáct let. Ráda kreslím, hraji na klavír a učím se cizí jazyky. Mluvím česky, anglicky, francouzsky a japonsky. Miluji nakupování, procházky a kávu.

Filip Janda

Ahoj, jmenuji se Filip a je mi 16 let. Mezi moje koníčky patří basketbal, karate a ping pong. Co se týče mých anglických dovedností, myslím si, že nemluvím moc dobře, ale doufám, že to bude lepší. Ve svém volném čase...